میکا مال کیش

میکا مال کیش
Kish, کیش, بخش کیش, Bandar Lengeh County, Hormozgan Province, Iran
فروشی قیمت توافقی - مستغلات تجاری اداری
کد 5494 1000 پارکینگ

پروژه میکا مال در مناسب ترین نقطه گردشگری جزیره زیبای کیش در زمینی به وسعت ۳۵۰۰۰ متر مربع در حال ساخت است. کل زیربنای این مجموعه حدود ۱۹۰۰۰۰ متر مربع می باشد که در ۷ طبقه، شامل دو طبقه پارکینگ با ظرفیت ۱۰۰۰ واحد اتومبیل و ۵ طبقه تجاری با تعداد تقریبی ۸۰۰ واحد تجاری طراحی گردیده است. حدود ۱۵۰۰۰ مترمربع از مساحت کل زیر بنا ، فضاهای تفریحی و حدود ۷۰۰۰ متر مربع فضای مفید تجاری خواهد بود.

مکان های عمومی با متراژ تقریبی ۹۸۰۰۰ متر مربع سهم عمده ای از این مجموعه را در بر خواهد داشت. هایپرمارکت میکا مال در زیرزمین پروژه به وسعت ۷۰۰۰ متر مربع احداث خواهد شد. در کلیه مراحل طراحی و ساخت این پروژه بزرگ از مهارت کارشناسان و مشاوران باتجربه بین المللی و پیمانکاران داخلی کمک گرفته شده است.

طرح مجموعه از دو فضای مکث (void) شمالی- جنوبی و یک مسیر اصلی شرقی- غربی در مرکز پروژه و همچنین دو راهرو مستقیم و منحنی که دو فضای مکث را به هم متصل می نمایند تشکیل شده است. این نوع طراحی فضای متنوع و بسیار زیبای داخلی را ایجاد خواهد نمود. در طراحی میکا مال دسترسی های مختلفی از اطراف مجموعه پیش بینی شده است.

مشخصات تکمیلی

  • تماس: 076-44467011-13
  • آدرس: جزیره کیش- میدان امیر کبیر - بلوار رودکی - ساختمان شماره 48
  • آگهی دهنده: شخصی

هشدار پلیس:

هموطن گرامی قبل از هر نوع معامله ای حتماً با کارشناس امور ملکی مشورت کنید و قرارداد را در واحد صنفی مجاز و مورد اعتماد خود انجام دهید.

موقعیت ملک بر روی نقشه

املاک مشابه