آیا محدودیتی در تعداد ثبت آگهی وجود دارد؟

خیر هیچ محدودیتی در تعداد ثبت و ارسال آگهی در شبانه روز وجود ندارد،شما می توانید به هر تعداد آگهی که نیاز دارید ثبت کنید.

من می خواهم آگهی ثبت کنم باید چکار کنم؟

کاربر محترم برای ارسال آگهی باید ابتدا از گزینه ورود و ثبت نام در قسمت هدر سایت ثبت نام نمایید، وب سایت بصورت اتوماتیک یک ایمیل تاییدی حاوی رمز ورود به ایمیل شما ارسال می کند،وارد ایمیل خود شده رمز را کپی کرده سپس با نام کاربری و رمز عبور  خود وارد سایت می شوید.پس از آنکه وارد سایت املاک ایران شدید  وارد پروفایل خود شوید و یک بسته عضویت انتخاب نمائید سپس می توانید از امکانات کامل سایت از جمله ثبت و ارسال آگهی رایگان استفاده نمایید.

شهر و محله ما وجود ندارد آیا امکان اضافه شدن هست؟

یکی از اهداف گروه املاک ایران این هست که تمام مناطق,محله و حتی کوچکترین روستاهای کشور عزیزمان ایران را پوشش دهد و این مهم به مرور وبه صورت تکاملی اتفاق خواهد افتاد.

کاربران محترم چنانچه شهر / محله / بخش یا روستای شما در فرم ثبت آگهی و فرم جستجو وجود ندارد, نام مورد نظر خود را از طریق تماس تلفنی یا ایمیل به ما اعلام فرمایید تا اضافه گردد.

چرا باید از یک مشاور املاک استفاده کنیم

یک فروشنده املاک و مستغلات چیزی فراتر از “شخص فروش” نیست. آنها به عنوان نماینده شما از طرف شما عمل می کنند ، مشاوره و راهنمایی و کار را برای شما انجام می دهند – به شما در خرید یا فروش خانه کمک می کنند. در حالی که درست است که آنها به خاطر آنچه انجام می دهند پرداخت می شوند ، بنابراین مشاغل دیگری که مشاوره ، راهنمایی و مشاوره ارائه می دهند و خدماتی برای فروش دارند – به عنوان حسابداران و وکلای معتبر عمومی.

اینترنت دنیای اطلاعات را باز کرده است که قبلاً در دسترس صاحبان خانه و فروشنده نبود. اطلاعات موجود در مورد لیست های موجود برای فروش تقریباً جاری است – اما نه کاملاً. مواقعی وجود دارد که شما نیاز به جدیدترین اطلاعات در مورد آنچه را که به فروش رفته است یا برای فروش است ، و تنها راه دریافت آن با نماینده است.

اگر در حال فروش خانه هستید ، با ذکر شدن در سرویس چند لیست ، به بیشترین خریدار دسترسی پیدا می کنید. فقط یک نماینده دارای مجوز در املاک و مستغلات که عضو MLS محلی شماست می تواند شما را در آنجا لیست کند – که بعداً شما را به طور خودکار در برخی از وب سایت های اصلی املاک و مستغلات قرار می دهد. اگر در حال خرید یا فروش خانه هستید ، MLS بهترین ابزار نماینده شما است.

با این حال ، نقش عامل در دو سال گذشته تغییر کرده است. در گذشته ، مأمورین تنها راهی بودند که خریداران و فروشندگان خانه می توانند به اطلاعات دسترسی پیدا کنند. اکنون عوامل در حال تحول هستند. از آنجا که خریداران و فروشندگان خانه امروزی بسیار بهتر از گذشته آگاه هستند ، تخصص و توانایی اهمیت بیشتری پیدا می کند.

نماینده املاک و مستغلات در حال تبدیل شدن به “راهنمای” بیشتر از “فروشنده” – نماینده شخصی شما در خرید یا فروش خانه است.

تفاوت بین یک مشاور املاک و مستغلات و یک کارگزار املاک چیست؟

اکثر ایالت ها نیاز به مجوز فروش حرفه ای در املاک و مستغلات از طرف ایالت دارند ، به گونه ای که بتوانند شرایط تحصیل و تجربه را کنترل کنند و از مرجع اصلی برای حل مشکلات مصرف کننده برخوردار باشند.

اصطلاحات مورد استفاده برای شناسایی متخصصان املاک و مستغلات اندکی از ایالت به ایالت دیگر متفاوت است. به طور کلی کارگزاران موظفند نسبت به فروشندگان یا نمایندگان املاک و مستغلات آموزش و تجربه بیشتری داشته باشند.

شخصی که معمولاً با آن سر و کار دارید یک نماینده املاک و مستغلات یا فروشنده است. فروشنده توسط دولت مجاز است اما باید برای یک کارگزار کار کند. همه لیست ها در نام کارگزار قرار می گیرند نه نام فروشنده.

واسطه ای می تواند مستقیماً با خریداران و فروشندگان خانه معامله کند ، یا می تواند کارمندان فروشندگان یا نمایندگی هایی را که برای وی کار می کنند داشته باشد.